PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751}

Rejs

7,5 130 258
ocen
7,5 10 1 130258
7,6 36
ocen krytyków
Rejs
powrót do forum filmu Rejs

recenzja

użytkownik usunięty

Film jest banalny,cyniczny i ci którzy się nim zachwycają nie wiedzą co to kino i czym w wyborze ,,kultowego" filmu trzeba się kierować.
W poruwnaniu do ,,Misia" film jest jednym wielkim bełkotem.
Czemu się mówi że to jest świetne,że reżyseria jak film nie opowiada o niczym.
Gdyby zapytać o sens filmu,problem utkwiony w nim,moglibyśmy zamilczyć.Spodziewałem się dobrego na miarę ,,Misia"Tyma,ale miał chyba wtedy trudny okres,bo to co robił przed kamerą było jednym dużym,wygłupem.
Oprócz paru gagów film był nudny.
I zróbcie ,,REJS 2"może coś z tego wyjdzie,oby nie był podobny do tego pierwszego,oby...
Michał lat 10
PS.Filmu całego nie obejrzałem.


ocenił(a) film na 6

kk...Kooltowa 'recenzja'
No, cóż ja mogę tu proszę pana, jaśnie wielmożnego powiedzieć...Poprostu... rozumie pan? Co to jest 'kultowość' proszę pana? Misię podobają Misie proszę pana...lubie recenzje, które...no wie pan...nie opowiadają, że opowiadają o niczym...są takie banalne, może i troche cyniczne o tak! cyniczne...wie pan o co mi chodzi? Tak więc wiadamo, nie od dzisiaj, że recenzja, która ma w sobie krztę finezji, ale to prawdziwej finezji i lukratywności... proszę pana...i która sama w sobie jest taka...taka...no wie pan...pełna życiowej mądrości, a w szczególności takiej no prawdziwej nuty optymizmu bez uśmiechu, bo wie pan, jak się pan śmieje to to nie jest śmieszne proszę ja tu pana wielmożnego pana.... a ja dbam o rozrywkę, sztukę i kulturę...no! rozumie pan panie kolego? Tak więc jako przewodniczący przewodniczący temu skromnemu, ale jakże ważnemu zebraniu chciałbym prosić o aplauz, prosze państwa, dla naszego kolegi, towarzysza. Tak dla zachęty. Stooo lad!... nie, nie...100 LAT!!

P.S. Może następnym razem uda się panu wytrzymać do końca Rejsu, czego panu, sobie i wam życzę najszczerzej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones