PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751}

Rejs

7,5 130 273
oceny
7,5 10 1 130273
7,6 36
ocen krytyków
Rejs
powrót do forum filmu Rejs

Na początek powiem tak ? dziwny to film:
-wszystko jasne i klarowne do połowy filmu
-miejscami kupa śmiechu, ale w niektórych scenach wręcz zażenowanie i nuda wiejąca z ekranu
-aktorstwo po prostu świetne, bo....naturalne
-hhhhhhmmmmm czy w tym filmie występowała muzyka, jeżeli tak to najwidoczniej nic specjalnego bo nie zapadła mi w pamięć
-zdjęcia jak na tamte czasy robią ogromne wrażenie
..

No dobra po krótku wyjaśniłem co mi się podoba, a co nie w ?Rejsie? pana Piwowskiego. Z jednej strony to film posiadający kultowe teksty, potrafiący rozbawić, ale z drugiej strony nudzi, nudzi i jeszcze raz nudzi. Po obejrzeniu bardzo dobrego ?Przepraszam, czy tu biją?, spodziewałem się, co tu dużo ukrywać produkcji wybitnej. Poza dialogami, aktorstwem i zdjęciami film nie oferuje widzowi za wiele. A szkoda bo gdzieś w połowie obraz jest podany ?ewolucji?. Sceny pod koniec mogą się wydawać niezrozumiałe i dziwne, jak cały film. Mimo swych wad jak i zalet ?Rejs? jest produkcją bardzo oryginalną, niezależną posiadającą potencjał...szkoda że nie do końca wykorzystany...6/10

ocenił(a) film na 10
kAMSON

cześć!
a mnie się wydaje, że ten film ma trochę przynudzać i być "zakręcony". to przecież rejs po Wiśle w upalne lato - nawet nurt rzeki jest leniwy. trzeba sobie wyobrazić co by było gdyby nie dotarł KOwiec, jeszcze gorsz nuda, chociaż i tak KOwiec nie daje sobie rady z przytłaczającą, nudną rzeczywistością.

kAMSON

"czy w tym filmie występowała muzyka, jeżeli tak to najwidoczniej nic specjalnego bo nie zapadła mi w pamięć " - no, muzyki w tym filmie za dużo nie było, ale "hawajska" muzyczka, która pojawia się między innymi w scenie "kradzieży" kiełbaski to jest mistrzostwo świata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones