PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4789}
6,0 525
ocen
6,0 10 1 525
Czas dojrzewania
powrót do forum filmu Czas dojrzewania

Może i gra aktorska nie powala, ale tragedii nie ma. Jest za to niepowtarzalny klimat, dźwięk, obraz. Jest to bardzo fajna opowieść o poszukiwaniu szczęścia, o przyjaźni (między chłopakami z akademika) oraz o miłości – choć tu nie wszystko jest takie jasne. Ogólnie Gośka to uosobienie młodości i wolności. Nie wiem, czy to przeoczyłem w filmie, ale zastanawiam się, jak ona poznała chłopaków z dworca. Jeśli ktoś zna odpowiedź, dajcie znać. Czy poznała ich w ciągu tego pierwszego tygodnia po ucieczce z domu, zanim pierwszy raz pojawiła się w akademiku u Romka, czy może znała ich już wcześniej? Druga rzecz, która mnie nurtuje, to czy któregoś z chłopaków naprawdę kochała i jeśli tak, to którego z dwóch – Romka czy tego drugiego z dworca (który swoją drogą przypominał mi Musiała z Rodzinki.pl :D)? Jak myślicie?

Monte2

Pewnie poznała ćpunów podczas tych pierwszych 10 dni a do Robola przyszła po ratunek żeby nie skończyć jak te lumpy z dworca.
Kochała pewnie nikogo, tylko szukała ojca w kimś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones